| Monstrul a întrebat:

Buna,
Ejaculez extrem de repede si nici marimea nu ma prea ajuta.
Totusi am hotarat alaturi de prietena mea (care nu mai e virgina) sa-mi incep viata sexuala.
Am auzit ca durex extra safe sunt ok.pareri?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate durex sunt ok. poti folosi la inceput Performa deoarece au o solutie usor anestezica care mai reduce din senzatii si rezisti mai mult

| sofisis a răspuns:

Daca nu ti-ai inceput viata sexuala, de unde anume stii ca ejaculezi repede? Ca eu nu pricep...
Si da, sunt ok pentru ca sunt groase si nu simti mai nimic cu ele puse.

| djdani2010 a răspuns:

E normal frate sa iti dai drumu repede la inceput laughing
Nu tine nici 2 minute
Stai 10 minute, si dupa incepi ce ai vrut sa termini laughing. happy
Bafta.

| pisssssiyy97 a răspuns:

Cam toate prezervativele din gama durex sunt okwinking

| meatloaf a răspuns:

Iti recomand Durex Performa, te ajuta sa nu ejaculezi asa repede.Sunt foarte ok!

| xZIonutZx a răspuns:

Staii tu te dezvirginezi cu prezervativ? hai serios? fa-o daca e pentru prima oara la tine fa-o fara prezervativ, si apropo tu ejaculezi repete facand rusinica blushing, dar facand sex mai ales ca esti virgin nu o sa ejaculezi asa repede

| MrLove6969 a răspuns:

Daca n-ai cu ce sa-l umflii du-te la vulcanizare, face reduceri la virgini