| kingofmetin1 a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala, dar nu ejaculez prea repede, ca sa pot avea un act sexual lung sa nu ejaculez foarte repede ce exerciti sau ce ar fi indicat sa fac?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Va dispare dupa ce vei avea o relatie stabila si o viata sexuala regulata.In cazul tinerilor fara experienta precum si in cazul celor experimentati care o faci prima data cu o femeie din cauza surexcitarii aproape intotdeauna va apare ejacularea rapida. Nu este nevoie de exercitii, este nevoie de sex regulat si cat mai des cu putinta.

| kingofmetin1 explică:

Dar ejaculez repede scuzati greseala