| kingofmetin1 a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala, dar ejaculez prea repede, ca sa pot avea un act sexual lung sa nu ejaculez foarte repede ce exerciti sau ce ar fi indicat sa fac?

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Prezervative amice!
Plus ca iti trebuie niste antrenament.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nevoie de exercitii complicate ca sa ai o ejaculare mai prelunga. Tot ce trebuie sa faci este fii relaxat cand faci sex, din cand in cand sa faci o pauza in miscari (fara scoaterea penisului) si ai sa vezi ca totul va fi bine si pe placul amandurora.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Pai e cam nasol totul tine de auto control si de restiratie incearca sa fi relaxat si sa respiri normal da prima partida o sa fie un esec dar nimeni ni s-a nascut perfest cu timpul o sa te perfectionezi