| malinne a întrebat:

Buna.
Eram intr-o excursie cu scoala. Un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu impreuna cu prietenul lui. [prietenul acestuia fiind cu doi ani mai mare] Eu i-am spus ca nu, dar acum imi place foarte mult de el. Se poarta frumos, ma saluta zambind, vorbim pe messenger si ne intalnim in fiecare zi la scoala.
Un sfat?
Cum as putea afla daca ma place?
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| sssoriii a răspuns:

Il intrebi! este singura solutie.sauthinking
am un filmulet de la revista "adolescentul" se numeste "cum stiu daca ma place". din care iti poti de seama de multe lucruri
daca te intereseaza poti sa-mi lasi un mesaj cu id-ul tau
:*:*

| Dek a răspuns:

Intreba-l din nou pe prietenul lui daca te mai place!

| Kidutsa a răspuns:

Pai in primul rand el este rusinos?
Daca voi in continuare vorbiti, va zambiti etc, de ce nu incerci sa afli tot prin prietenul sau sau prin alta prietena a ta daca el chiar te place
Si daca te place o sa te caute si o sa te intrebe fara prietenii fara altii intre voi!

Funda?batting eyelashes

Bafta!

| knowy a răspuns:

Pai... spune-i daca vrea sa fie cu tinelaughing, sau pune pe cineva sa intrebe [daca esti mai timida]