| TheBeautifulSmile a întrebat:

Am o prietena careia ii place de un baiat mai mare cu 3 ani decat ea. Impreuna cu scoala au fost intr-o excursie. Ea mi-a spus ca acolo el ii imita miscarile si incerca sa intre in vorba cu ea. El a intrebat-o de ce nu prea vorbeste si de ce nu ii pune intrebari. Tot ea mi-a spus ca la un moment dat el o privea atat de intens iar atunci si ea i-a zambit.Incerc sa ii dau un sfat dar vreau parerea voastra! Multumesc!

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna ...eu zic ca acest baiat o place si daca si ea il place pe el nu vad ce ar avea de pierdut. te sfatuiesc sa-i spui prietenei tale sa incerce o relatie cu el.:*

| AneBbi a răspuns (pentru dincolodevise):

Deocamdata sa vorbeasca ca sa se poata cunoaste mai bine, si dupa aceea... s-ar putea vorbi de o relatie, nu asa hop-ţop,'' ba vreau sa fiu cu tine, daca nu te sparg!''Nu?laughingwinking