| Ariana_2466 a întrebat:

Este bine sa te masturbezi cand esti pe stop?

7 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Interesant ca barbatii sunt experti in probleme feminine tongue Vad ca numa ei au raspuns tongue

| liviu89 a răspuns:

Te murdaresti, singura problema

| Roll a răspuns:

Nu pentru ca incurci traficul. asteapta sa se faca verde!

| fripturici a răspuns:

Nu.

| kotys a răspuns:

Din punct de vedere fizic nu ii nicio problema.Acuma depinde de tine cat de bine te simti avand in vedere perioada delicata.

| Hachiko_1330 a răspuns:

Nu cred ca este nici o problema dar...de fapt ar fi una.Asteapta pana iti trece. Evita sa murdaresti locul. happy

| flash_9590 a răspuns:

Pai teoretic nu ar avea nici o problema...nu are legatura faptul ca esti pe stop, cu excitatia in sine. exista o singura problema, sa nu te murdaresti.big grin