| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva ciudat, daca la 18 ani (sunt baiat) imi doresc cel mai mult afectiune din partea unei fete pe care o iubesc si nu pun accent pe sex?

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Si eu sunt la fel!
NU esti ciudat, asta insemna iubire curata.
Nici eu nu pun accentul pe sex, il pun doar atunci, cand este monetul.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai stii in cine ai baza zilele astea. Nu te astepta sa prinzi una care te va iubi pana iesi la pensie, neintelegeri si infidelitati exista aproape in orice casa

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si uite inca un exemplu ca nimic nu e normal, in grupul tau de prieteni probabil se vorbeste mult despre sex si peste tot auzi zi de zi, pornografia e prezenta oriunde si ti se pare ceva normal sa faci sex cu o fata daca iti place cum arata... si asa ajungi sa crezi ca e ciudat sa nu vrei asta, desi iei si in calcul varsta de tranzitie, e normal si sa ceea ce-ti doresti tu...

| Musique a răspuns:

Nu-i ciudat, îi chiar un lucru bun; bravo!
Succesc cu fetele!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu vad nimic ciudat in asta. Pot spune ca si eu sunt la fel. Sunt un romantic incurabil. Probabil depinde si de zodie. rac. Vreau afectiune, senzualitate, dragoste. laughing Nu ma intereseaza in mod deosebit sexul. La mine treburile merg altfel. Nu sex mecanic ci dragoste care implica sentimente.

| ksuper31 a răspuns:

Nimic ciudat aici. Imi continui cautarile.
Succes! ^_^

| LoveSleep a răspuns:

"A pune accent" doar pe sex e de tot râsul, dar a nu pune deloc accent pe el, e și mai amuzant.
Tradus, dacă preferi o îmbrățișare în locul unei partide de sex, e grav.

| lBroken69 a răspuns:

E problema daca nu ti-ar place sa faci sex laughing

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu e nimic, e normal