| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Este posibil sa fiu insarcinata daca "m-am jucat "cu prietenul meu adica el mi-a introdus degetul in vagin foarte putin. Tin sa precizez ca eram imbracati si el si-a bagat mana in pantalonii mei, doar atat; el inainte de asta a fost la baie si dupa s-a sters cu servetel umed pe maini.va rog frumos ajutati-ma urgent

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti fi insarcinata.

| Dizzydizz a răspuns:

Cu siguranta nu!

| OanaG a răspuns:

Cum sa ramai frate insarcinata daca ti-a bagat degetu`laughinglaughing)

| Ea12345 a răspuns:

Degetul va fi un tata excelent smug

| gingasull a răspuns:

Nu e posibil sa ramai insarcinata din ceea ce ne-ai relatat aici, stai fara grija happy, exista posibilitatea de a ramane insarcinata DOAR DACA sperma ajunge in contact cu vaginul tau.

| SnicK a răspuns:

Ma oameni ma de ce nu sunteti atenti la ora de biologie?
Fara samanta nu poate creste nimic.
Fara samanta barbatului nu poate creste nimic(in burta)

| poesia a răspuns:

A mai fost o intrebare de genu, o domnisoara care credea ca degetele secreta sperma.laughingTrebuia sa se spele bine cu apa si apunlaughingbine macar ca s-a spalat ianinte

| mcrenma a răspuns:

Stai calma. Nu esti insarcinata.

| Cretzule a răspuns:

Tu esti batuta in cap!