| anonimadv a întrebat:

M-am jucat cu prietenul meu a ejaculat pe parul pubian, s-a spalat pe maini si eu m-am sters cu un servetel umed(de acela parfumat umed) unde a ejaculat el apoi mi-a bagat degetul in vagin, mi-a intarziat 6 zile ciclu si nici un semn sa imi vina, pot fi insarcinata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti fi insarcinata daca in loc sa te speli te-ai sters cu un servetel (de parca parfumul tine loc de igiena personala). Totusi, posibilitatea e mica, mai degraba e ceva mai grav (o dereglare hormonala). Intarzierea e mare si impune test de sarcina si obligatoriu consult ginecologic cat mai repede (luni cel mai tarziu).

| monyk a răspuns:

Buna, stai linistita ca nu ai ramas insarcinata, nu ai cum sa ramai astfel, trebuie sa existe penetrare si ar fi prea absurd sa ramai asa insarcinata, nu ai de ce sa iti faci griji.
Ciclul se poate sa iti intarzie, multe fete patesc asta sa fie neregulat sau din alte cauze dar oricum in cazul tau nu cred ca poate fi vorba de o sarcina!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu ai rămas însărcinată.
Dacă nu te-a penetrat, nu ai cum să fi rămaswinking
Poate ai răcit sau eşti stresată (acestea pot fi de asemenea motive pentru dereglarea menstruaţiei).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Exista o sansa, dar foarte redusa!

Sfatul meu e sa ai grija cu ce te joci si cumbig grin

| Malvina24 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti gravida! In orice caz nu te mai juca asa ca azi scapi maine scapi si apoi...vine copilasu'! ai grija si tu fii mai responsabila din moment ce ti-ai inceput viata sexuala fii stapanita si gandeste cu capul!

| roxpau a răspuns:

Nu cred ca ai cum ramane insarcinata dar pentru ate linsiti fa-ti un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu era servetelul parfumat aveai de ce-ti face griji.Asa poti spera ca va iesi o fetita parfumata gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee hee nu are cum atata timp cat s-a spalat pe maini totusi mai bine era daca nu iti introducea degetelu akolhee hee saw daca facea asta inaintehappy totusi ca sa aflii ar fi mai bine sa iti cumperi un test de sarcina.simplu si eficient.so.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu siguranta