| VAPLACE a întrebat:

Este un baiat din clasa mea si sunte buni prieteni. Si mereu ma imbratiseaza si imi pune mana in locuri intime. Si in ultima vreme vrea sa ne uitam la filme de dragoste. Si nu vreau sa ii fiu iubita. Imi place de el da mi se pare prea devreme. Ce sa fac sa il resping?

5 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Hey!
Cât tupeu cu filmelehappy!
Dacă îţi place de el, singurul răspuns corect/adevărat pe care îl poţi primi este din partea Inimii tale.
Şi dacă totuşi eşti de părere că nu merită, atunci explică-i direct ceea ce gândeşti.

| simonafrumoasa a răspuns:

Este numai alegerea ta nu esti nevoita sa te cuplezi cu un sta asa mitocan care face asemenea gesturi. stiu ca probabil fiind la o varsta asa fragila ti se pare interesant dar nu te-as sfatuii sa faci asa ceva. sti poti sa il minti zicannd-i ca ai pe altcineva sau sa te imprietenesti, doar sa te imprietensti nimic mai mult cu un baiat puternic din clasa ta. sper ca te-am ajutat.

| GiuliaGiuly a răspuns:

Iti pune mana in parti ale corpului mai intime? Cu siguranta vrea altceva. Poate ca nu ii place de tine. poate ii place corpul tau..si vrea sa va apropiati din ce in ce mai mult.Nu ar trebui chiar sa il respingi, doar sa te indepartezi cate putin..pt ca daca continuati asa s-ar putea sa te lasi si tu prinsa de tentati si sa aveti relati intime..si nu cred ca ti-ar placea..mai ales daca e prea devreme pentru tn..deci gandeste-te de 2 ori inainte sa faci un lucru! mult succes!

| TrollFace2012 a răspuns:

Pune Mina in locuri intime?
big grin big grin big grin
el vrea alt ceva precis...

| AlexutzzX a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai usor sa-i zici in fata adevarul? ex; Baiatule, lasa-ma odata in pace! Nu vreau sa fim impreuna...( D.I.R.E.C.T.) bafta! @