| tocxsickid989toxic a întrebat:

Mda...imi place de un baiat (sunt clasa a6a si el e in clasa cu mine).
Noi suntem cei mai buni prieteni si am mai fost impreuna anul trecut, dar nu a fost cine stie ce relatie. Anul acesta m-am indragostit din nou de el. Dar de data asta nu stiu daca si el ma place. Azi la scoala m-am suparat pe el pentru ca m-a dat dracu' (stiu ca nu e mare lucru dar noi ne certam mereu din orice) si imi atragea mereu atentia, la sport dadea goluri in poarta cand ma uitam la el..chestii de-astea. El are o esarfa pufoasa pe care imi place sa mi-o pun la gat. Si ieri cand am vrut sa mi-o pun mi-a cerut-o si mi-a spus ca vrea el sa mi-o puna la gat. In finee...mi-a pus-o el si dupa a venit cu mine la chiosc sa imi cumpar ceva. La ora de religie a vrut sa stea cu mine in banca si si-a tinut mana pe umarul meu toata ora.
Vreau sa stiu cum imi pot da seama daca ma place sau nu tinand cont ca nu sunt genul care sa il intrebe in fata.

1 răspuns:
| QAkkyQ a răspuns:

...Deja e destul de evident ca inca te place si inca mai vrea sa fie cu tine.Nu.ti fa probleme pentru ca daca asa se comporta sau acelea sunt metodele lui de cucerit si chiar asa e cum zici tu va fi foarte simplu sa te reimpaci cu el.big grin Oricum toti baieti incearca sa cucereasca fete, sa le impresioneze asa ca nu stiu exact daca chiar tine cu adevarat la tine dar vrea sa fiti iar impreuna depinde de situatie...Tu ar trebui sa stii mai bine doar il cunosti foarte bine fiind cu tine in aceeasi clasa.:*