| mikutzzza1000 a întrebat:

Este vorba despre un baiat super fitos care se crede fat-frumos, intr-adevar arata binisor dar nu pe cat se crede el.Eu vreau sa-l invat minte pe baiatul asta, el crede ca poate avea orice fata, a fost impreuna cu foarte multe prietene de ale mele si si-a batut joc cam de toate. El vrea acum sa vb cu mine insa eu nu-l plac dar vreau sa le "razbun" pe prietenele mele... vreo idee?

Răspuns Câştigător
| psiko a răspuns:

C2rmen are dreptate, dar nu-mi place asa. Pei cel mai bine este sa te razbuni ca razbunarea e dulce. Sincer nu stiu ce ai putea sa ii faci unui asemenea tip, insa ai putea sa te combini cu el (cateva zile) si apoi sa-i dai papucii spunand ca este naspa, sau ca are nu stiu ce problema(plange ca o fetita cand isi da drumu ca in "Book of Love") fii inventiva happy

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca de fapt te atrage baiatul si vrei sa faci pe desteapta cu el!
Tu nu te gandesti ca tu vei actiona ca el:Ca vrei sa iti bati joc de el?
Si pentru ce? Doar tie nu ti-a facut nimic...

Nu racai in rahat ca incepe sa puta!

identitate
| identitate a răspuns:

Fara suparare dar ce vina are el ca prietenele tale nu gandesc? Hai una, hai doua dar toate cu acelasi baiat? Si toate plangandu-se de el!laughingDaca nu e chiar asa cum se crede ce faceti toata "turma" cu el? Poate e adevarat ca nu e chiar asa cum se crede dar pentru ca voi nu sunteti asa cum va credeti. Vrei sa le razbuni? Demonstreaza-i ca tu gandesti si nu incerca sa faci asa ceva si nici nu te intalni cu el!
De fapt tu vrei sa te razbuni sau vrei sa stii cum sa pui mana pe el?big grin

| mikutzzza1000 explică:

Faza e ca acest baiat are obiceiu de a face pariuri cu prieteni lui ce fata poate "cuceri" mi'se pare foarte nedrept lucru acesta (tin sa mentionez ca la'm aflat chiar azi), sa'si bata joc de sentimentele unei fete doar pentru a fi "tare" in fata prieteniilor lui. Si regret daca am dat cuiva de intales ca-l plac, este total neadevarat.Nu as putea place o astfel de persoana niciodata, nu dupa ce a venit la mine un din prietenele mele plangand ...pentru faptul ca si'a batut joc de ea si ia chiar se indragostise. Stiu ca nu este bine sa le "razbun" pe prietenele mele dar nu-l pot lasa sa continue asa cu orice fata ii "pica in plasa". Nu sunt eu aparatoarea dreptati laughing dar pentru prietenele mele as face orice. Mersi celor care au dat cate un sfat pana acum.

| doc a răspuns:

Intradevar ignoranta e buna dar nu-i raneste mandria.
Accepta o intalnire cu el si tragei teapa motivul fiind o alta intalnire cu un baiat de care uitasei, bateti joc de el in acelasi mod in care el si-a batut joc de prietenele tale

| cosm1n_9149 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului. happy
Trateazal cu indiferenta, nu o sa ii placa, garantat!

| nicolll a răspuns:

Refuzal, daca esti o fata mai tupeista spune-i ca prea se crede macho da nu e deloc asa nu e deloc interesant si u vrei ceva mult mai bun se va simti f jignit, daca esti mai timida ignora-l pur si simplu cand te cand te cauta gaseste mereu scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l refuzi. Ce rost are sa-ti pierzi timpul cu astfel de persoane? Ignoranta ta il va lovi destul de tare, poate mai tare ca un refuz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cit se va vorbi "de rau"despre el cu atit va deveni mai important pentru tine caci este deja. E prima data cind aud de ascunzatoarea asta"Sa le razbuni pe celelante". Normal vrei sa-i iesi in cale.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci ce vrei, dar daca optezi pentru a-l face sa te iubeasca si apoi sa ii dai papucii, ai grija sa nu cazi tu in propria capcana. Intelegi la ce ma referhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai in ciuda cu un alt baiat mai urat ca el.Asa zic eu nu stiu ce vrei tu sa faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi si tu fitos ca mine

| jizabell a răspuns:

Psiko, si daca ii da el papucii primul? si totusi, ar mai avea inca o fata trecuta pe "lista" cu care a fost.si ce, crezi ca e prost sa recunoasca ca ea i-a dat papucii? mai bine fata draga, mai ales daca nu ti place de el, refuza-lwinking

| jizabell a răspuns:

"Stiu ca nu este bine sa le "razbun" pe prietenele mele dar nu-l pot lasa sa continue asa cu orice fata ii "pica in plasa""
fi fata desteapta si nu-i pica si tu in plasawinking(chiar si asa de dragul razbunarii... el nu va recunoaste niciodata prietenilor lui sau lumii ca doar ti-ai batut joc de el si i-ai dat papuciistraight faceasa o sa-ti faci rost si de un dusman si in general baietii de genul lui mai au obiceiul ca dupa ce o fata a sters pe jos cu ei sa raspandeasca zvonuri/barfestraight faceca deh, doar a fost cu tine. poate o-ti fi facut sex si tu nu stiilaughingsau alte chestii de genul)winkingpoate te razbuni/va razbunati in alt fel, sau prin intermediul altei fete, insa tu pastreaza-ti mandria si nu te lasa prinsa in "capcana razbunarii" pe care o sa i-o intinzi caci s-ar putea sa cazi chiar tu in ea(desi nu prea cred, daca spui ca nu-l placi si etc. desi, niciodata sa nu spui niciodata)cel mai bine e sa nu fi cu elstraight face

| Pam`Pam a răspuns:

Pai eu as zice sa accepti sa vb cu el
Si daca o sa ajunga sa tina la tine si chiar sa iti ceara prietenia accepta
si dupa cateva zile ii dai papucii
ii spui ca de fapt mai erai cu un baiat in acelasi timp
si ca ala e de mii de ori mai atent si mai dragut ca el
sau km a zis si DOC smug
succes