| pofticioasa a întrebat:

Eu am 17 ani si ma intilnesc cu un baiat de 2 ani...As vrea sa fac dragoste cu el dar nu stiu daca e bine sau nu.Va rog ajutati-ma...astept sfaturi (mersi anticipat)

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Daca tu simti ca estipregatita si vrei cu adevarat, fa-o. Nu ai de ce sa iti fie frica daca estisigura pe tine, insa daca nu, ar fi mai bine sa mai ashteptzi. Mult succes:* Sper ca te-am ajuta! funda?big grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca mai astepti sa faci 18 ani atunci poti face dragoste linistita daca nu atunci naspa te bagi in categoria oamenilor prosti care si-au inceput viata sexuala cand era minora.

| TitiDrLove a răspuns:

Tu trebuie sa stii mai bine daca relatia dintre voi merge si daca el chiar tine la tine. Daca spui ca sunteti impreuna de 2 ani probabil ca e o relatie stransa care nu se poate strica asa usor. Daca ai observat ca el nu iti face avansuri si nu vorbeste despre asta inseamna ca nu vrea doar asta de la tine.A asteptat atat doar ca tine la tine si nu cu gandul sa faceti asta.Pasul asta il faci doar daca vrei si daca te simti pregatita!

| CoquineNoire a răspuns:

Pofticioaso,nu te mai abtine, ca nu e bine.

| MMihai a răspuns:

Nu este bine. Mai ai răbdare un an sau doi până, te coci bine la minte.

| MMihai a răspuns:

Dacă nu ai răbdare și vrei neapărat să îți începi viața sexuală acum cel puțin să: Înainte să îți începi activitatea sexuală să citești din cărți de anatomie, cum este cu reproducerea la oameni și sexologie, unde scrie de toate despre sex dar și despre metode de evitare a unei sarcini nedorite + cărți de dermato-venerologie despre boli cu transmitere sexuală. Dacă nu ești în protecție biologică, și mai și ejaculează în tine, evident că poți rămâne gravidă de la dezvirginare. Că deseori prezervativul se rupe la dezvirginare. În cartea de sexologie vei vedea și poziții indicate pentru dezvirginare, și poziții de act sexual etc. Dar foarte importante sunt metodele de evitare ale unei sarcini nedorite.

Răspuns utilizator avertizat
| plasticstyle a răspuns:

Hjv8(@3-wno!

| Chiuaua a răspuns:

Fa-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

>..."ma intilnesc cu un baiat de 2 ani...As vrea sa fac dragoste cu el"
Cum dracu să faci sex cu el când e de abia un bebeluș?

| bony a răspuns:

Pai asteapta sa vezi cum se comporta cu tine iar dupa, daca iti da atentie poate iasa ceva(privestel si uh mai altfel fi mai draguta cu el etc). deci cam atat bafta pup fundita?