| MaryLi a întrebat:

.este un baiat care imi place doar ca nu stiu cum sa fac ca si lui sa-i placa de mine...astept sfaturi, mersi.

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Vorbiti pe mess happy

| MasterYoda a răspuns:

Poarta palarie de paie si cizme de cauciucwinking

| Bybyutzzzz a răspuns:

Aproprie-te de el ca prietena, petrece-ti mai mult timp impreuna, vorbiti, gasiti lucruri pe care le aveti in comun, iar mai apoi, cand o sa descopere ca va potriviti o sa te placa...

| BEmanuel87 a răspuns:

Raspunsuri idioate. Toate raspunsurile de mai sus (cu precadere aldoilea) asuma ca tipului ii place de tine (si ca "o sa descopere el ca va potriviti" - yeah, right) cand tu, de fapt, intrebi cum sa il faci sa ii placa de tine.

Raspuns: Nu il faci. Ori te place singur, ori ia-ti gandul. Succes!

| denydavid10 a răspuns:

Incearca sa te comporti natural, asa cum esti tu de obicei. Incearca sa vorbesti mai mult cu el, sa lucrati impreuna si vezi ce se va intampla.Mult noroc!

| alexxuu16 a răspuns:

Incearca sa descoperi ce ii place lui la fete: sa fie machiate, naturale, sa poarte haine scurte. Daca ii place sa fii mai comunicativa, mai retrasa! Fa-te frumoasa si apoi fa-i ochi dulci. Daca nici atunci nu iti arata ca ii place de tine atunci nu te mai gandi la el pentru ca o sa creada ca esti obsedata de el si baietii fac si misto cateodata. Sper sa-ti fie de folos, funda?big grin