| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietenul meu vrem sa ne incepem viata sexuala. Prima oara cand am vrut s-o facem am folosit prezervativele Durex Classic si nu am continuat deoarece era mic prezervativul. Ce prezervative sa cumpar mai mari? Se gasesc la Durex prezervative mai mari de 56 mm? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Poţi întreba şi la o farmacie, dacă nu, încearcă o altă firmă. O altă soluţie nu văd.
Ai grijă să nu regreţi după ce o faci.
Multor persoane li se întâmplă. Des întâlnesc astfel de cazuri.
Fii precaută!
Îţi doresc multă baftă şi aveţi grijă!

17 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ma fratica prezervativele alea sunt foarte elastice...adica in mortii lui il incarci cu 3 litri de apa si nu se sparge.....sigur nu confunzi penisul cu piciorul?

| Purec a răspuns:

Haha cum naiba sa fie prea mic?laughing Nu stie el sa il puna...laughing)

| alexandrey a răspuns:

Compania Durex isi cere scuze pentru ca te-ai nascut!

| fluturas111 a răspuns (pentru alexandrey):

Cati ani ai, 12? laughing Se vede

| stfnn a răspuns:

E cat teava de tun?

| Emilian65 a răspuns:

Cauta si vei gasi si prezervative mai mari.

| Neo12 a răspuns:

De ce nu intri pe site să vezi detalii despre toate prezervativele pe care le produc ei?
Cred că acolo vei găsii informaţiile de care ai nevoie.
O seară bună!

| fluturas111 a răspuns (pentru Neo12):

Pai am intrat, dar nu au prezervative mai mari de 56 mm.

| Neo12 a răspuns (pentru fluturas111):

Uite aici mai multe detalii, sper să te ajute.
http://www.seximus.ro/intrebari_protectie/marime_prezervativ.php
Înainte de a face acest pas pe care-l doriţi, informaţi-vă mai mult.

| fluturas111 a răspuns (pentru Neo12):

Ok, multumesc frumos.

| Neo12 a răspuns (pentru fluturas111):

"Distracţie plăcută" şi numai bine. Ignoră răspunsurile batjocoritoare.

| Neo12 a răspuns (pentru fluturas111):

Poţi întreba şi la o farmacie, dacă nu, încearcă o altă firmă. O altă soluţie nu văd.
Ai grijă să nu regreţi după ce o faci.
Multor persoane li se întâmplă. Des întâlnesc astfel de cazuri.
Fii precaută!
Îţi doresc multă baftă şi aveţi grijă!

Răspuns utilizator avertizat
| AinştainIsBack a răspuns:

Cumpara-ti un balon sau ceva...

| gamerulyonutz a răspuns:

Love sexwinking laughing