| BogdanSiSotia a întrebat:

BUNA! Eu si sotia am facut sex.Va ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Prima dată fă rost de o soție și apoi poți să faci și sex după ce iți faci un control la prostată să vezi dacă nu esti impotent iar doar dupa poți sa concepi un copil, dar nu-ti recomand pentru ca vom fi 7 miliarde de oameni+1 copil tembel ți tatăl său care nu a mai ieșit din peșteră de un deceniu.

| Trolli a răspuns:

Ati facut separat sau impreuna?

| Dearscorpion a răspuns:

Esti penibil...

| panterareasiagresiva a răspuns:

laughing. unii dintre voi.va faceti cont-uri la vrajeala. La ce mai stai pe TPU daca faci misto?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca ai fost tu? Dupa cum pui problema, nu prea cred.

| Sisanu a răspuns:

Felicitari o sa ai un bebelus.

| StrumfulBuimac a răspuns:

Daca vei continua cu si mai multa hotarare sigur va ramane. Strumfitza mea a ramas, dar am fost trei care am ajutat-o.

| ionionescu a răspuns:

Daca ati facut sex neprotejat se poate...
Daca ai folosit prezervativul sau sotia ta a luat anticonceptionale nu va ramane insarcinata.