| imiplacesexul a întrebat:

Va place sexul? Ati facut vreodata sex? Vreau sa-mi povestiti si mie o intamplare in care ati facut sex.Va rog!

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Esti copil!
Mai citeste o carte, mai invata, mai joaca-te si logout de pe TPU!

| DNSK a răspuns:

Si maine povestesti in clasa intamplarile citite aici? pune mana pe carte ca pun pariu ca iesi maine la tabla, sau ai lucrare de control si iar n-o sa stii nimic

| lilicalilicuta a răspuns (pentru DNSK):

E cea mai desteapta din clasa.Dar are probleme cu sexul.Mai bine zis, AVEA.Acum s-a rezolvat.Eu am ajutat-o.Nu mi-e rusine sa zic ca ea este cea mai buna din clasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sexul e pe bani dragul meu.
Serios?
Ne crezi proşti sau ce,de unde atâta curiozitate pe tine,din senin?
Fiecare are experienţa sa proprie,nu suntem în măsură să-ţi dăm ţie explicaţii ce şi cum am făcut,unde,când, personal nu văd rostul acestei întrebări,cine crezi că-i chiar atât de prost să-şi expună intimitatea pe tavă,c-aşa vrei tu, hm?
Prin asta dai dovadă de o nesimţire şi-o indiscreţie ieşită din comun, sincer, n-aveţi alte preocupări, nu mai puneţi întrebări din plictiseală!
Te pup!

| stark47 a răspuns:

Intamplare in care am facut sex? sexul nu e o intamplare! iar cei ce fac sex din intamplare, gen sau intalnit la o petrecere au baut 2 3 beri impreuna si peste 10 min o fac in debara, nu pot sa le numesc decat animale!

| chazz a răspuns:

Esti r*pt.Nu vezi ce intrebari pui?

| july00 a răspuns:

Doamne,ma intreb cati ani ai.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Vrei sa incerci vreo experienta? Daca iti povesteste cineva, o sa-i urmezi povestea? Vei invata ce e sexul, la momentul potrivit

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Uite,pot sa te ajut eu cu o intamplare intamplarita! se intampla ca nu am facut sex! funda?

| Manuellllaa a răspuns:

Se intampla cand aveam 3 ani,am simtit o durere puternica, spre "fundulet", ma taram prin pat si plangeam si acea "persoana"tot venea cu o chestie lunga si alunecoasa sa mi`o bage in fund.

ERA MAMA MEA CU SUPOZITORUL.

Asta e povestea potrivita si intamplarea potrivita pentru tine.straight faceDaca ar stii mama ta, ce intrebari pui si ca iti place sexul, asa cum ai numele.Te-ar duce la manastire.

Răspuns utilizator avertizat