| DiazAndreea a întrebat:

eu sunt in clasa aXIIa la zi, cu profil de engleza, dar as vrea sa ma trasfer la fara frecventa sau seral. As vrea sa stiu daca se poate ma ma transfer acum? si daca se face doar 1 singur an sau mai multi? tinand cont ca eu am terminat clasa a11a si acum am inceput a12a dar din probleme de sanatate nu pot sa merg zi de zi la ore. va multumesc!

4 răspunsuri:
| DiazAndreea explică:

Si cine te pune sa raspunzi daca nu iti convine ca am pus intrebarea in categoria gresita? si mai ales sa vorbesti asa? eu cred caetsi un copil disperat dupa povestile de dragoste alte altora si te bagi unde nu iti fierbe oala, vezi poate te arzi! sa iti vezi de treaba ta si sa vb mai frumos ar fi ok!

| cristinel87 a răspuns:

Te poti transfera doar in sem.2

| kynet a răspuns:

Pai... poti sa ramai la frecventa normala si sa iti iei scutiri de la doctor raised eyebrows... functioneaza stiu din experienta; Si tu mai ai si avantaju ca chiar esti bolnava laughing nu iti trebuiesc scutiri false

| DiazAndreea explică (pentru kynet):

Nu sunt la fara frecventa! sunt la liceu de zi, si cu profii nu ma inteleg deloc, o sa ma lase repetenta sau corigenta si pierd aiurea timpul daca ma duc in continuare