| Tandem55565656 a întrebat:

Buna seara tuturor ^-^
Deci, nu prea stiu sa explic dar treaba sta in felul următor.
Sunt în clasa a12a, profil AGRICULTURA ( liceu tehnic) si as vrea sa ma transfer la un alt liceu, la un profil paralel fata de cel la care sunt acum, mai exact la științe ale naturii.
S-ar putea sa ma transfer tinand cont de profilul la care sunt acum?
Mulțumesc anticipat ^-^

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"S-ar putea sa ma transfer" - probabil ai putea cu niște examene de diferență DAR care ar fi utilitatea acum la final de liceu?