| Bryana1888 a întrebat:

Buna fetele, am o întrebare. Dacă prezervativul s-a rupt imediat după penetrare (2-3 secunde) exista riscul de sarcina dacă eram in perioada fertila? Repet practic doar a introdus penisul și s-a rupt prezervativul nu a avut loc penetrarea propriu zisa, mulțumesc

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, pentrarea a avut loc, odata ce prezervativul s-a rupt inauntru, fiindca fiind afara nu avea cum sa se rupa singur, din aer.

| dullcat a răspuns:

Nu exista riscul de sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, nu poti sa ramai gravida.

| VoidEternal a răspuns:

Nu.

| ywar a răspuns:

S-a rupt pentru ca dumnealui a avut foarte mare grija de tine si erai foaaarte uscata. Da-i un sut in oua si asta e. Altul. E un prost.

| Bryana1888 explică (pentru ywar):

Pai și exista șanse de sarcina sau …?

| ywar a răspuns (pentru Bryana1888):

Nu, slabe sanse. Nu va mai apucati sa faceti sex daca sunteti foarte tineri si nu stiti cu ce se mananca. Vreti sa fiti adulti..ramaneti copii inca putin, mai tarziu o sa vreti asta si nu se va putea!