| NUTZA_4591 a întrebat:

Buna fetelor! am si eu o intrebare.Ciclul tebuie sa mi se inceapa pe 3 septembrie dar de 2 saptamini ma dor sinii si sunt cam tari, somnolenta, 4 teste si...negativ.Pot sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
| Cryssu17 a răspuns:

Nu nu poti, stai calma te rog.sanii dor de la ciclu, nu ai cum s fii insarcinata daca ai facut 4 teste si au iesit toate negative:*!

| Daei a răspuns:

Pai depinde si cand ai avut ultimul contact sexual. Poate ai facut testele prea repede plus ca sanii nu trebuie doar sa te doara la o sarcina.In primul rand acestia cresc. Bafta

| Aylinn a răspuns:

Spm happy

| NUTZA_4591 explică:

Pai actul a fost la 5-6 zile dupa ciclu! sini sunt cam maricei si taricei.Eu am mai avut o sarcina acum 5 luni in urma, dar la trei luni am pierdut sarcina si mii frica acum...