| Andreiut96 a întrebat:

Buna fetelor, cum reacționați atunci când ieșiți cu un băiat? Va simțiți bine apoi dupa cateva intalniri dupa ce l-ati cunoscut, mergeți la hotel și când va pregătiți de sex băiatul va face sex oral fără sa aștepte în schimb sa faceți voi asta, cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Sexul se face dupa ce aveti deja o relatie, nu de la primele intalniri.Asa e responsabil si safe pentru toata lumea.

| LordCristobal a răspuns (pentru dullcat):

Acum depinde si de chimia intre parteneri. Daca exista chimie de la prima intalnire iti dai seama ca are loc partida de sex.

4 răspunsuri:
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Nu cui pe cui se scoate

| AnonimSoul a răspuns:

Nu trebuie sa te simti aiurea... adica daca ar fi vrut probabil ar fi creat un moment mai prelungit in care sa iti dai tu seama ca si-ar fi dorit. de obicei e bine sa si comunicati... nu e o rusine sa stabiliti sau sa definiti niste reguli, ba chiar e un act de maturitate.

| Seba344444 a răspuns:

Sugi oula