| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Stie vreuna care e diferenta cand faci dragoste cu un tip circumcis si unul normal? funda:*

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Timpenii.Aia circumcisi sint de o credinta si de o moralitate iesite din comun pentru restul oamenilor.Nu cred ca vom afla care este diferenta decit de la o reprezentanta a natiei respective.

| Felys a răspuns:

Se zice ca cei circumscrisi sunt mai curati, dar tu ca femeie nu ai cum sa simti vreo diferenta cand faci dragoste cu respectivii

| 1234abcd a răspuns:

Nu este nici o diferentahappy

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Nu e nicio diferenta, am o prietena care m-a ajutat cu raspunsul pentru intrebarea ta! imi dai funda, te rog? puppy dog eyes
P.S. Craciun fericit! :*