| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi preferati un penis circumcis sau necircumcis?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexul nu reprezinta ceva pentru fete, fetele nu cauta sex si ceea ce poseda barbati, barbati creed ca femeile sunt obsedate de sex greseala nu e deloc asa, ele au interes sa gaseasca un mascul cu care sa se reproduca cel mai bun

| Hammurabi a răspuns:

Așa e cum zice Ray.
Fetele nu caută sex, sexul nu reprezintă nimic pentru ele, caută doar combinația genetică perfectă ca să se reproducă.
Nu vrea nici una să-l dezamăgească pe Darwin.
laughing

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Combinatia perfecta ar putea fi si liderul unui mic grup, asa am si evoluat

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Intrebarea este pentru CURVE eu stiu ca fetele prefera ca baiatul sa fie BARBAT in adevaratul sens al cuvantului nu doar penisul, acolo ele pot trece cu vederea pentru ca NIMENI nu este perfect.

| anonim_4396 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

laughing si oricum in unele cazuri operatia poate sa faca penisul mai urat cu mult.

| TistarKNL a răspuns:

Procedura de circumcizie se practica foarte rar in Romania, nu traim intr-o tara plina de imigranti musulmani ca sa se puna problema de asa ceva si nici nu e epidemie de fimoza.
Intrebarea ta e stupida, fara suparare

| anonim_4396 explică (pentru TistarKNL):

Din motivul asta e stupida intrebarea? Argumentu’ tau te face stupidwinking

| TistarKNL a răspuns (pentru anonim_4396):

E ca si cum ai intreba fetele daca prefera un penis alb sau unul negru. Iti dai seama ca, cel mai probabil, nici nu au vazut in viata reala un penis negru.

Asa e si cu intrebarea ta, majoritatea fetelor nici nu au vazut penis circumcis ca sa stie sa faca diferenta. Fetele care au avut atati de multi parteneri sexuali incat sa intalneasca si barbati circumcisi au cel mai probabil o varsta la care nu le mai intereseaza detalii din astea