| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna fetelor happy voi cand va sarutati cu iubitul vostru unde va tineti mainile? dar voua baietii, unde va place sa puna fetele mana? funda love struck

Răspuns Câştigător
| OldFirehand a răspuns:

EU cand ma sarut cu o fata ii pun mana pe spate si o mangai incet, pe gat si pe fata o mangai incet.happy
si pe fund dar asta nu in public...mi se pare ceva intimbig grin
iar mi-e imi place cand o fata imi pune mana pe gat sau pe fata dar nu pot sa zic ca nu imi place cand se jaoca cu parul meu in timp ce ne sarutam.xD

7 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Eu imi tin mainile pe spatele lui si il mangai pe spate, sau pe gatul lui, sau blushing pe fund.laughing si el mie pe gat si pe fund.

| Mihay95 a răspuns:

Ca baiat fata ar putea sa imi puna mana oriunde...laughing nu conteaza trebuie doar sa te simti bine ca el sigur se simte

| Ailen a răspuns:

Hmm smug Unde simt in momentul acela smug

| Demonull a răspuns:

Pe fund laughing)peeee, nu pot zice laughing

| AnElIkE a răspuns:

Pai eu una al tin de gat si el ori imi pune mana pe fund, ori ma ia in breate, ori daca suntem intr-o camera ma pune in par si incepe sa-mi atinga cu mana picioarele si burtica si etc ...depinde...Funda!

| EnvyMee a răspuns:

Depinde de locatie! in general,In public eu ii pun mana pe gat sau pe spate,iar el pe spate,pe solduri. In particular, e altceva happy Eu ii pun mana deseori pe spate, si uneori chiar si pe fund.Iar el pe fund, pe spate, imi face cu mana prin par.happyFunda?

| Pustiu_5416 a răspuns:

Pai eu cand ma sarut cu prietena ea ma tine de gat si eu ii tin mainile pe fund happy