| anonim_4396 a întrebat:

Hey, cine imi poate da niste nume de pagini pentru facebook? Vreau sa creez o pagina pe facebook, dar nu stiu ce nume sa ii pun. Prima data ma gandeam sa ii pun numele:"Feelings", dar am vazut ca este deja folosit. Dau funda pentru primul raspuns bun, iar pentru restul vot. Va multumesc! Scuze de categorie, dar stiu ca aici se raspunde cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Love controls my life-Dragostea imi cotroleaza viata
Just a kid-Doar un copil
You're just another guy-Esti doar un alt tip/baiat
Hate the love-Urasc dragostea
Hold my hand-Cuprinde-mi mana
Life is Love-Viata e dragoste
LOVE=MUSIC
LOVE=ALL I NEED
ALL I NEED=YOU
P.S.
Pagina mea de viata se numeste „Fragmente de viata".
www.facebook.com/weallareinlove

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Categoriile sunt făcute pentru un anumit motiv, nu crezi?! Pune categoria corectă, nu fi vacă.

| daria1 a răspuns (pentru Jigsaw):

Mama ta e vaca. vezi cum vorbesti ca nu ti-a spus nimic. nu te mai baga in seama atunci.

| Monik_4320 a răspuns:

@Alex.nu fi nesimtit
Fata vrea sa afle ce nume sa puna paginii ei si tu o faci vaca
Chiar nu e frumos din partea ta... puteai sa'i spui doar "Pune categoria corectă" nu crezi?

@AkA.si eu am aceeasi problemastraight face