| Chrisstine a întrebat:

ieri m-am intalnit cu pr meu si am facut un petting si mi-a bagat degetul in vagin si mi-a curs sange.mai sunt virgina? funditaaa

Răspuns Câştigător
| Daehyun a răspuns:

Nu nu mai esti.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Virgina este o femeie care nu a avut nici un contact sexual, ori tu ai fost masturbata de catre partener, ceea ce este considerat contact sexual. In plus, ti s-a rupt si himenul, asa ca nici nu poti sa mai minti pe cineva ca ai fi virgina.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai avut parte de o deflorare cu degetul. Nu mai ești virgină!
Pa, pa.

| Jigsaw a răspuns:

Bravo,ce sa zic.

| newfcsb17 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, insa ai pus o intrebare retorica! Din moment ce ti-a curs sange este cam clar ca nu mai esti.Be happy.ai scapat de o grija!

| Murzik a răspuns:

Gata esti Femie

| deutszaandreutzsa a răspuns:

Fatooooatata nu stii si ai prieten?laughingrolling on the floor)