| Simoni a întrebat:

Ieri prietenul meu a incercat sa ma dezvirgineze, am simtit o durere groaznica, dar nu a reusit. Azi dimineata cand am mers la baie am vazut cateva picaturi de sange. Este posibil sa fi fortat ieri iar azi sa se fi rupt himenul? Multumesc straight face.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Durerea groaznica de ieri a fost momentul exact in care himenul tau a fost rupt.
Sangerarea a intarziat din diferite motive,nu te-ai spalat bine,sangele a curs in interior,a fisurat himenul suficient incat a fost nevoie sa te misti putin si s-a rupt de tot,temperatura corpului tau a ramas ridicata, etc.
A reusit sa te dezvirgineze, fii sigura.

| Jony123 a răspuns:

Nu are cum sa fie fortat intr-o zi iar el sa se rupa a doua zi!
S-ar putea sa fie rupt doar putin, daca nu a reusit inseamna ca esti tu prea mica pentru a face sex sau nu are baiatul scula buna!
O data ce tiai inceput viata sexuala trebuie sa te duci la medicul ginecolog periodic, macar o data la o luna pentru ca esti mult mai sensibila la bolile prin transmise sexuala!
Si cand mai incerci sa faci sex spune-i baiatului sa penetreze usor in vagin, asa o sa te doara mai putin si poate va reusi si el sa te dezvirgine.
Si mereu cu prezervativ!
De durut nu te va durea decat prima data cand vei fi dezvirginata, dupa nu te va mai durea!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzz

| MMihai a răspuns:

Nu cred, așa ceva.

| princess_9789 a răspuns:

Daca a incercat si nu a reusit, iar durereaafost foarte mare, efoaaaarte probabil sa ai himenul elastic: adica sa nu se rupa de la primul contact sexual. Cunosc fete, care s-au chinuit de 3 ori la rand, pentru a se rupeeeehappy

| szergiu a răspuns:

Dupa cum au spus si ceilalti Ai himenul elastic si acesta poate s`a rupt doar intr-un singur loc de aceea au curs doar cateva picaturi de sange. Insa nu se stie poate s`a rupt de tot iar sangele nu a curs din motivele spuse de "greece12"

| Siimooona a răspuns:

Ti s-a rupt de atunci. Nu s-a rupt el singur azi in amintirea zilei de ieri

| Simoni explică:

Ar fi bine sa crezi. Pentru ca asa estewinking.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

nu ti s-a rupt ptc acele picaturi de sange erau de la ciclu deci... si oricum cum sa ti se rupa azi cand u aseara ai incercat sa te
dezvirginezi

| danidanutz2000 a răspuns:

Durere a fost ca ti s-a rupt si de aia aveai sange azi