| rr546234t54rd a întrebat:

Buna, ieri trebuia menstruatia sa vina, dar nu a venit, am avut un contact sexual protejat. Mentionez menstruatia este neregulata, ce sa fac, is panicata?

Răspuns Câştigător
| popescucarmen43 a răspuns:

Ai zis ca o ai neregulata, si ai facut sex protejat..stai linistita, daca e neregulat, iti poate veni putin mai tarziu sau sa nu iti vina o luna, si dupa iar iti vine, stai calma!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la contactul sexual!

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, nu poti fi gravida.

| Camitzaaa a răspuns:

Fa un test de sarcina ca sa fi sigura. Intarzierea menstruatiei nu inseamna neaparat sarcina ci dereglare menstruala sau alte motive.