| คlєxヅ a întrebat:

Buna,imi place de o fata dar nu sunt sigur ca ea ma place... Cred ca e de la comportament,cum ar trebui sa ma comport?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Trebuie sa incerci s-o bagi in seama cat mai des, sa-i vorbesti frumos si dragastos si in acelasi timp fii atent la detalii, la cum reactioneaza ea la tine, la vorbele tale si glumele tale. Cu timpul, daca vine si ea la tine sa vorbeasca, atuncea inseamna ca te place, si ar fi vremea sa-i cer un nr de telefon sau un id de mess ca sa iesit pe undeva.
Mult succes iti doresc!

| คlєxヅ explică (pentru Komododragosh):

Am sa incerc...

| Komododragosh a răspuns (pentru คlєxヅ):

Incearca si mersi enorm pentru funda!

| คlєxヅ explică (pentru Komododragosh):

Cp

8 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Ok dude! cum adica e de la comportament? o tragi de par si o injuri? (glumesc) fii atent ideea este simpla: cere bani de la parinti, le spui ca ai o intalnire cu o fata draguta si inteligenta, (poti sa le spui ca si invata f bine) invit-o la un suc/ prajitura/bere sau unde merg adolescentii acum, poti sa o invitit in timpul unei discutii pe mess/telefon, iar acolo cel mai important este sa o asculti pe ea, pune intrebari, fii glumet si fii tu insati nu are rost sa te prefaci pentru ca la un moment dat o sa ajungi in stadiul in care o sa te comporti normal si atunic o sa observe diferentele;
GO GET HER!
PS: nu iti pierde timpul cu imprietenitul prea multe zile... pentru ca unei fete nu ii vine sa se "combine" cu un prieten bun, fie el oricine.

| คlєxヅ explică (pentru drhotzu):

E mai mica cu 3 ani, asta conteaza?

| drhotzu a răspuns (pentru คlєxヅ):

Daca pentru tine nu conteaza ca e cu 3 ani mai mica atunci nu conteaza pentru nimeni! important este ceea ce conteaza pentru tine si pentru ea!

| คlєxヅ explică:

M-a acceptat!

| romanuwar a răspuns:

Pai ar trebui sa te comporti romantic si respectuos sa vezi ca o sa observe o schimbare