| Kiddy1998 a întrebat:

Buna imi place de o fata foarte mult happy Am vazut-o doar pe facebook si mi-a placut foarte mult de ea happy Suntem din aceeasi localitate doar ea e la un alt liceu happy Ea este la liceu inprena cu cativa din colegi mei happy Seara trecuta i-am spus unui coleg ca imi place de ea (baiatul acela fiind in clasa cu ea) si mi-a spus ca e cam ciudata. Ar trebui sa ii dau un add pe facebook si sa ne cunoastem mai bine sau sa ies odata cu colegi mei si sa o cheme si pe ea? happy Ce ziceti? happy La inceput sunt putin rusinos mai ales cand e fata de care imi place langa mine tongue tongue Deci ce ar trebui sa fac? Sunt un baiat si am 15 ani am nevoie de sfaturile foastre happy Doresc seriozitate! Va multumesc foarte mult si astept cat mai multe raspunsuri/sfaturi din partea voastra

2 răspunsuri:
| Edwward a răspuns:

Lasa facebook`ul si treci la treabawinking

| Alex1312ACAB a răspuns:

Bro lasa facebook, incearca sa te vezi cu ea sau fa rost de numarul ei de telefon sau cereil de la ea...
Iesiti la un suc la o prajiturica;-)
Si desigur daca simnti ceva pentru ea poti sa-i zici :-) desigur trebuie sa alegi momentul :-)