| Kiddy1998 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi happy Am dat pe facebook de o fata si imi place enorm de ea. Nu ma cunoaste si eu am vazut-o doar pe facebook. Dar am aflat ca e din acelasi oras ca mine si este la un liceu cu cativa colegi deai mei. Ce credeti ca ar trebui sa fac? O plac enorm de mult crying Sa ii dau un add pe facebook si sa vb cu ea sau? Va rog am nevoie de sfaturile voastre! VA multumesc! (Sunt un baiat de 15 ani) Vreau raspunsuri cat mai sincere

5 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Blackmail.Ii spargi toate conturile.O santajezi.Te dai pe langa apropitati, pui camere si microfoane in casa ei.Alfi totul, si va fi a ta! Ceee? Nu asa cuceresti o fata? _.

| Radu284 a răspuns:

Da-i add, vezi daca te accepta, si daca te intreaba cine esti, de ce i-ai dat add, spune-i adevarul (ceva de genul ca imi place de tine si as vrea sa ne cunoastem mai bine). Este posibil sa zica ca nu vrea sa va cunoasteti, si sa te scoata de pe FB. Daca se intampla asta, oh well, ce ai de pierdut?

Stii vorba aia, if you never ask the answer is always no!

| ClauA17 a răspuns:

Prima data bag=o pe fb iar daca nu-ti da accept fa rost de id-ul ei, dupa ce incepeti sa vorbiti scrie-i in fiecare zi si da-i de inteles ca o placi dar nu-i spune asta din prima clipa ca o sa te creada ca asa faci cu toate, asteapta catva timp pana sa ii spui asta poate doua saptamani sau mai mult. funda?

| Kiddy1998 explică:

Incerc sa ii dau un add. Dar mie cam teama sa nu ma incurc ca de obicei, si sa creada ca sunt un ciudat straight face Imi puteti spune cateva subiecte de care m-as putea lega sa nu o plictisesc? HELP ME

| BoGdAn786678676 a răspuns:

Mda,sa incerci sa ii dai add daca iti accepta este bine, dar vezi sa nu incepi sa vb direct cu ea adica ''ai prieten'' sau ceva de genu asta, ia-o usor imprietenitiv-a cam aproximativ o luna, apoi sa o intrebi lucruri din astea cu ''vr sa fi cu mine'' dupa ce va mai cunoasteti big grin SPER CA TE-AM AJUTAT