| Kiddy1998 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi happy Am dat pe facebook de o fata si imi place enorm de ea. Nu ma cunoaste si eu am vazut-o doar pe facebook. Dar am aflat ca e din acelasi oras ca mine si este la un liceu cu cativa colegi deai mei. Ce credeti ca ar trebui sa fac? O plac enorm de mult crying Sa ii dau un add pe facebook si sa vb cu ea sau? Va rog am nevoie de sfaturile voastre! VA multumesc! (Sunt un baiat de 15 ani) Vreau raspunsuri cat mai sincerehappy happy happy

5 răspunsuri:
| Kiddy1998 explică:

Incerc sa ii dau un add. Dar mie cam teama sa nu ma incurc ca de obicei, si sa creada ca sunt un ciudat straight face Imi puteti spune cateva subiecte de care m-as putea lega sa nu o plictisesc? HELP ME

| Kiddy1998 explică:

Incerc sa ii dau un add. Dar mie cam teama sa nu ma incurc ca de obicei, si sa creada ca sunt un ciudat straight face Imi puteti spune cateva subiecte de care m-as putea lega sa nu o plictisesc? HELP ME Va multumesc!

| SzbInfinite a răspuns:

Bună.
Mergi intr-o zi pe la liceul colegilor tăi sub pretextul că îi vizitezi şi aşa poate o vezi pe acolo; D

| Teq33 a răspuns:

Intra in vorba cu ea. nu stiu daca neaparat pe facebook ar trebui sa faci asta. poate ca ar fi mai bine fata in fata. spune-i buna si incepeti sa vorbiti poate iese ceva. funda?

| Andreea123321 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... ai putea sa vorbesti cu ea pe facebook sa gasesti lucruri in comun vorbiti despre EA nu despre tine =]] daca lucrurile merg bine ai pute sa-i prpui sa iesiti la un suc sau sa faceti o plimbare... daca acepta ai putea sa-i cumperi flori si sa fii cat mai romantic. Sper ca te-am ajutat.happyFunda?