| Belluuu a întrebat:

imi place de o fata si ei ii place de mine. i-am zis daca vrea sa fim impreuna si a zis ca distanta (dar ea vine vara in vacante si mna ne vedem) eu vreau sa-i arat ca distanta ii doar un obstacol si crede ca daca o sa fim impreuna o insel. nu-s din ala o mai avut asa preteni si de aia cum as putea sa-i zic ca nu-s din ala si distanta nu-i o probleme ci ii un obstacol dati-mi un text dragut prin care as putea sa-i zic [fara zigniri va rog ]

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Fata nu vrea ce tot întinzi coarda.

| Zizzou a răspuns (pentru Azµre):

Corect!
Spune baiatu' mai sus ca distanta e un obstacol. Are dreptate e unul din cele mai tampite obstacole, daca n-o inseala el sigur fetita plictisita cauta...

| Azµre a răspuns (pentru Zizzou):

Exact... Și sunt copii nu sunt adulți să zici că poate merge.