| Stefiiii a întrebat:

Nevoie disperata de raspunsuri la "Am si eu o intrebare :-d : de curand am cunoscut un baiat si vorbim mereu pe mess si iesim afara si imi da semne ca si cum i-ar place de mine!whistlingwhistlingwhistling Vorbeste cu mine de parca m-ar cunoaste de mult timp si sunt confuza l-as intreba daca vrea sa fim impreuna dar imi este frica sa ma insel si sa se supere pe mine si sa nu mai imi vorbeasca.Este putin timid! Prietena mea cea mai buna imi spune ca suntem draguti si crede ca ma place insa vreau sa primesc mai multe sfaturi ca sa fiu sigura.

Daca puteti sa imi dati si mie niste sfaturibatting eyelashes care m-ar putea ajuta sa vad daca ma place sau nu.

Multumesc!:* "

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Daca este timid, ia tu initiativa. Dar fii atenta. De multe ori este doar o masca. In rest succes si fericire multa. Si nu ceda usor diferitelor tentatii. Protejeazate si ai grija de tine.

| Meliii a răspuns:

Uite, sunt cam in aceeasi situatie ca tine! Sincer as zice sa il intrebi odata cand iesiti, ce parere are despre tine, iti trebuie doar putin curaj! O sa mearga, la mine a functionat! Sunt curioasa ce se va intampla asa ca sa imi scrii! Bafta!