| alexandrunaj a întrebat:

Imi place de o tipa de la scoala, numai ca ea vine mereu imbracata de parca ar fi la concursuri de moda si machiata. Nu se imbraca indecent dar neobisnuit de ingrijit. Pe Facebook nu are foarte multi prieteni si pune poze destul de rar. S-ar putea sa fie genu pitipoanca avnd in vedere cum se imbraca si dupa machiaj?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fata este ingrijita, sa inteleg ca mai noua o fata care nu e pitipoanca e o jegoasa imputita neingrijita care pute si nu se spala si duhneste a murdar?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poartă tocuri?

| corbulalbrosu a răspuns:

Dar ce te f#te grija de modul in care se imbraca sau comporta respectiva? Sau este de fapt vorba ca "strugurii e acrii". rolling on the floor sau "Vulpea critica strugurii, iar batranii - minijupa".

| Oana92 a răspuns:

Care pitipoanca are putine poze pe fb? Care pitipoanca nu striga dupa like-uri? Fata e doar ingrijita, bravo ei!

| UnBroken2016 a răspuns:

Are stil si doar atat. Daca era mai mult dezbracata si la gatul unui baiat diferit la fiecare 3 minute, puteai spune ca e piti.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu, e pitipoanca pentru ca nu ai tupeu sa mergi si sa te lamuresti ca e pitipoanca sau nu. Marea rusine nu ii apartine ei, ca e piti, ca nu. E a ta happy

| NameHarris a răspuns:

Pai cum ai vrea sa mearga imbracata de la tomberonlaughing)

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Nu

| BeatriceRamo a răspuns:

Daca o fata se machiaza si se imbraca bine si "la moda " asta nu inseamna ca e pitipoanca. Si ce treBa are daca nu are foarte multi prieteni pe facebook sau pune poze rar? Te deranjeaza cu ceva? Daca o placi o placi asa cum e...
Dar cati ani ai? Alex?

| CorinaB a răspuns:

De ce judeci cartea dupa coperta? Spui ca iti place de ea. Iti place doar fizic? Ai avut ocazia sa discuti cu ea? Si daca da, ce iti spune intuitia? Este pitipoanca sau pur si simplu se respecta si vrea sa arate impecabil cu orice ocazie? De asemenea, pitipoancele nu au foarte multi prieteni pe Facebook?