| true~pinky a întrebat:

Buna imi place de un baiat care e vecin cu mine ne vedem zilnic afara de vreo cateva zile de cand s-a desp de pr lui se uita ft ciudat la mine. Bn eu cred ca lui ii place de mine dar nujh sigur. ce sa fac ca sa il fac sa ma placa si sa-mi ceara prietenia? dau fundita!

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cred ca gresesti. poate el nu iti va cere prietenia niciodata.chiar daca esti fata tu trebuie sa faci primul pas.nu trebuie sa iti fie rusine! succes!

| Dizzydizz a răspuns:

Iesi seara cu el la o plimbare ceva si acolo i t edeclari
:X

| unnimeni a răspuns:

Dc astepti sa iti ceara el prietenia?
Tu nu ai curajul?

| So Good a răspuns:

Foarte simplu,
1) 98% din atentia ta sa fie la el, iar 2% pe unde calci
2) Incearca sa te " lipesti de el "ceva de genu sa pui capu pe umaru lui etc.
3) Fa ce scrie la 1 si 2 timp de 3-7 zile si sigur, o sa ceara prietenia ta :X
Bafta

| AlndChocolate a răspuns:

Ia vorbeste tu cu el, spune-i ca simti ceva pentru el si daca ar vrea sa isi impartaseasca sentimentele cu tine.Bafta;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine si nu stiu nici eu ce sa fac... am incercat sa vb cu el... dar de fiecare data ii suna telefonul si nu putem termina de vorbit crying