| anutaa a întrebat:

Buna TPUwinking

acum cateva zile a incepu sa imi placa de un baiat.
ce sa fac sa ma apropii de el?
mi-e rusine sa ii zic in fata daca vrea sa se combine cu mine.si cred ca ar suna nasol ca o fata sa ii ceara prietenia unui baiat. ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Nu ar suna deloc nasol daca l`ai inteba tu pe el. Dar daca el nu te place nici ca amica da va fi rusinos sa il interebi, ar fi ca si cum ai intreba un strain pe strada daca te place. Si ca sa te apropii de el incearca sa ii devii prietena.

Sper ca te-am ajutat`!winking

| Cosmina_1720 a răspuns:

Te duci la el si ii zici hey...ii zambesti dulce... ajuta si daca din greseala te-ai impiedica d el
. incearca sa fi u insuti.nu mai fi asa de timida.fi mai indrazneata

| Denysa2012 a răspuns:

Pai 1 la mana incearca sa imbraci sexy ca sa ii atragi atentia
2 la mana incerca sa flirtezi un pic cu el lasa-l pe el sa faca restul
si 3 ori este rusinos de moare ori nu te place cine stie mult succes

| Missperfect a răspuns:

Sall! Si eu am aceeasi parere adica mai bine e sa faca baiatul primul pas nu fata (daca ii spui ca il placi apoi face pe grozavul!)si in plus l-ai cunoscut acum cateva zile si deja vrei sa te pui cu el? nu ti se pare cam devreme? mai asteapta si tu ca sa il cunosti mai bine si apoi se mai vede...