| andreeaaa1 a întrebat:

Imi place de un baiat.Inainte ma baga in seama se comporta super. super dragut cu mine iar saptamana aceasta numai e la fel.As vrea cumva sa il atrag.sa'i atrag atentia.Nu sunt genul de fata tupeista care sa se duca sa il ia in brate cum face o colega de-a mea probabil doar ca sa imi faca in ciuda.Mentionez ca am fost impreuna cu el.:]]Deci ceva sfaturi.cum as putea sa ma apropii din nou de el. sa il fac sa ma simpatizeze? fundita

1 răspuns:
| GrimRaider a răspuns:

Pai eu nu prea stiu tongue dar incearca sa aranjezi cv din,, intamplare,, care sa va aduca impreuna big grin funda?