| aliyo a întrebat:

Heeybig grin.am si eu o "nelamurire"sa-i zic asa.Imi place de un baiaat:", si el mi-a spus de multe ori ca ma iubeste, chiar m-a intrebat daca vreau sa fiu cu elwinkingColega mea.de clasa[de altfellaughing]a fost impreuna cu el. iar acum este cam geloasa. pe faptul` ca el ma baga pe mine mai mult in seama si pe ea nu.ma roog.sa revenimbig grin
Cand este cu ea(si nu sunt eu)o ia in brate, rad, vorbesc, iar cand ma "apar" si eu nu se mai comporta asa cu ea.sta mai mult cu mine.si chestii de genu` asta! Azi.am fost pe hol cu ea. el a trecut pe langa mine, se uita la mine, dar nu m-a bagat in seamaa, cred ca este din cauza ei.nu?sad
Acum... spuneti si voi. ce credetithinking Ca ma ubeste pe mine.sau doar ma foloseste ca sa o faca pe ea >geloasa...crying. nici nu mai stiu ce sa credcrying. helpbig grin

Răspuns Câştigător
| bustamante a răspuns:

Aliyo nu stiu cati ani ai tu dar presupun ca m-ai putini ca mine, nu stiu daca mai esti virgina sau ce caracter ai dar iti pot spune ca m-a intrigat raspunsul tau si mi-am creat cont pentru raspunsul tau special!

Deci ''prietenul'' tau nu te iubeste este indecis...are mai multe idei in cap care incerca sa le duca la capat :
cum sa iti explic vrea sa stea cu colega ta de banca si sa te f*****ta si pe tine si invers ca sa bage ceart intre voi si sa suferiti eu zic ca tu sa iei o decizie sa ii dai cu flit in nas si sa te impaci cu prietena ta ca tu sa o intorci pe prietena ta impotriva lui... ai de castigat increderea de sine si probabil o prietena adevarata in caz contrar iti pierzi demnitatea plus ce respect de sine mai ai si ai sa devii razbunatoare de fel! eu am 21 de ani sunt un baiat destul de umblat si cam in 99% din cazurile indrumate de mine nu au dat gresi!
hai sa le dam cate un nume prietenilor tai... colega ta flori si prietenul geo...
mai poate fii ca ''geo'' sa gandesca ca eu daca stau cu flori pot sa o fac geloasa si ca sa nu se f...uta cu flori se culca prima ea cu mine...in orice caz iepurele care alearga dupa 2 morcovi nu prinde niciunul 99% adevarat!
asa ca vezi cum faci aliyo ca e pacat presupun ca esti frumoasa fiind la scoala si incepatore in ale sexului...Mare grija!
Inca un sfat gaseste-ti parteneri de incredere cu care poti avea relatii si cuvinte secrete pe care si daca va certati vreodata sa nu se spuna mai departe!
apoi fa sex fara numar! nu vrei sa ajungi cu ea in rai nu?
DUMNEZEU TI- DAAT-O SA O DAI NU SA TE DUCI CU EA IN RAI!

2 răspunsuri:
| Alexutzica a răspuns:

Eu cred ca.te foloseste. sad

| Daisylutza a răspuns:

Din pacate nu cred ca te iubeste, ci cum ai zis si tu te foloseste pentru a o face geloasa pe colega ta. Daca pana acum nu a realizat adevarata ta valoare eu zic sa il lasi pentru ca nu meritasad