| AnnonnyMa a întrebat:

Imi place de un baiat si as vrea sa ii trimit un mesaj,dar nu vreau sa ii spun "Buna cf?" ca asa i-am zis si aseara. si nu stiu ce as putea sa ii spun. vreau pur si simplu sa il intreb ceva,orice doar asa ca sa vorbesc cu el, dar n`am idee ca sa-i zic.
Imi puteti da idei cu ce as putea sa il intreb, orice.

7 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

În primul rând să termini cu "CF".
Scrie bă cuvintele întregi.
Că o să zică fata că aşa de mult o placi încât ţi-e lene să iroseşti şi 1 secundă pentru ea, în care scrii restul cuvântului.

| motan444 a răspuns:

Intreaba despre un film pe are vrei sa il vezi daca e bun apoi dezvolti mai intrebi de unu sau de vreo emisiune, actor ceva

| xXIsabelaXx a răspuns:

Ca sa va apropiati ai putea sa-l intrebi ce lucruri ii plac, care este marca de masina preferata...adica intreaba-l lucruri de baieti.Succes! happy

| MovileanuMariaLaura a răspuns:

Ce ai putea sa-i spui: Buna!happy Te superi daca te intreb cum te cheama? apoi: Cati ani ai? Eu (scrii cati ani ai) Ai facebook? mess? sa putem sa ne cunoastem mai binehappy Ne mai intalnim pe net... laughing pa. Sa sti... ca te placcrying (rusinata) si iesi repede de pe mess facebook etc
Sper sa-ti fie de folos! happy

| AnnonnyMa explică (pentru MovileanuMariaLaura):

Stie ca`l plac!laughingrolling on the floor

| MovileanuMariaLaura a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Pai atunci ii poti spune ca vrei sa afli mai multe despre el etc (ce ti-am mai enumerat) si este super usor daca stie asta

| Bendurlea a răspuns:

Expertilor in dragoste nu cred ca fata asta nu stie sa vorbeasca cu un baiat.