| Annna94 a întrebat:

imi place de un baiat si nu prea stiu ce sa cred.De multe ori imi da impresia ca si el ma place, dar alte ori este distant si rece.Suntem destul de apropiati dar nu prea m-ar tine sa il intreb daca ma place.Mai stiti alte solutii?
Multumesc big grin. Funa!

5 răspunsuri:
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Nu ii da de inteles ca il placi ci ca doar iti pasa de el pentru ca tu daca nu ii arati ca il placi el se va gandi la tine daca il laci, daca nu asa ca in scurt timp te va intreba el pe tine! funda?

| Annna94 explică (pentru ionutzicamariuca24):

Pai din cate am inteles banuieste ceva...

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

De la cine ai inteles de las mine?

| hitman112 a răspuns:

Nu e prea bine sa il intrebi... mai bine incearca sa il faci putin gelos, daca te place o sa reactionezewinking Baftahappy

| thimeyaful a răspuns:

Te place, asta e clar pentru ca sunteti apropiati. Dar de obicei baieti nu renunta la orgoliul lor prostesc pentru o relatzie cu o fata la care tzin. Fa tu primul pas. Daca va alege sa te ignore, pierderea lui.Mereu sa ai in minte lucrurile pe care le vrei, daca te straduiesti si acestea nu vin la tine, insemna ca nu te merita.Bafta!big grin