| BriannaJ a întrebat:

cum stiu daca un baiat ma place (fara sa il intreb)
FUNDA

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Daca se uita des la tine, daca vb des cu tine si altele...

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Un baiat, care te place, te inconjoara cu o atentie deosebina (daca nu e timid). Iti zambeste, te face sa razi, iti ia aparare, cand e nevoie, te pune in fata tuturor celorlalti, mereu te cauta cu privirea, incearca sa te cunoasca cat mai bine, dorintele tale sunt o lege pentru el...
Dar sunt si unii baeiti, care te tachineaza mereu, si asa singuri se dau de gol. Iar altii, mai timizi, se emotioneaza foarte mult de cate ori te vad, nu te pot privi in ochi, le tremura vocea, cand iti vorbesc, s.a.m.d.
Deci nu putem generaliza. Depinde de personalitatea fiecaruia.

| crytical a răspuns:

Te dai la el si daca accepta ii place de tine