| anonimintotdeauna a întrebat:

Imi place de un tip.
Cum imi dau seama ca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Daca e timid probabil desi te place nu are curaj sa te bage in seama. intra in vba cu el si dupa ceva timp daca e interesat de tine iti vei da seama. bafta

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El te stie, spune ceva, sau e mut? Te-a invitat in oras, te-a sarutat, sau tu doar speri?

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Dupa gesturile lui, sau daca nu arata atractie pentru tine prin gesturi, incearca sa ii dai de inteles ca il placi. Atunci iti vei da seama

| Sxx a răspuns:

Întreabă-l.

| sowhatt a răspuns:

N-ai sa-ti dai seama daca nu intri in vorba cu el...conversati!

| Doctor1340 a răspuns:

Il intrebi daca cand vede negru cand inchide ochii. Daca raspunde "Da" e clar ca e viitorul tau sot.

| anonimintotdeauna explică:

Ms tuturor...

| biutzzaXD a răspuns:

Incearca sa nu il ocolesti deloc. Intra intr-o conversatie cu el, ceva gen :
" buna, sunt... de unde ti-ai luat. " mersi pentru like ( in caz ca ti-a dat )
Stii ce zic, si incearca sa gasiti cat mai multe lucruri in comun :* Sper ca te-am ajutat, FUNDA? big grin