| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy.Am o intrebare >:" : Cum pot sa fac un coleg de la mine din clasa sa ma placa, sa recunoasca ca ma place?batting eyelashes. Culmea pe el il cheama Luis si pe mine Luiza laughing...Cred ca ii place de alta colega a mea sad [ P.S : Ii c-am uratica colega si c-am taranca laughing ], in schimb el este destept si dragut >>>:::.Ce puteti sa-mi spuneti? Am vb cu el pe mess s i-am spus ca eu cred ca este cel mai dragut baiat din clasa si el crede la fel despre mine dar nu cred ca ma place [ ii putin timid ],,, Nu prea stiu ce sa fac sad.

Răspuns Câştigător
| xIuliiia a răspuns:

Pai nu prea ai cum s-o iei direct si sal intrebi... poti sa mai stai pe langa el sau prietenii lui ca sa aflii pe cine place. Chiar daca nu esti tu aceea poti face anumite chestii ca sa te placa. Adica sa petreci mai mult timp cu el, sa mai vorbiti..etc FUNDA?batting eyelashes