| MiaNaughtyHopes a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat care face parte din grupul nostru de prieteni, dar el e indragostit de alta fata..Am iesit azi cu el si cu cativa prieteni si s-a comportat foarte frumos cu mine,ma mai lua in brate,ma mai baga in seama.el este si genul mai prietenos cu toata lumea deci nu cred ca a insemnat nimic pentru el, a fost doar din prietenie.Nu este timid si este genul care daca are ceva de spus,spune pe fata,mai ales daca place pe cineva.A placut-o pe prietena mea si se dadea mereu pe langa ea,ii facea cadouri,o lua mereu in brate, o pupa mereu etc..si s-a uitat odata in telefonul ei la mesaje si cand a vazut un mesaj de la un baiat se suparase.
Eu sunt si mai timida si debea mi-am facut curaj sa-l intreb ceva,il plac foarte mult si mai ales cand e langa mine ma pierd de tot,nici nu pot sa-l privesc in ochi.Dar uneori se uita la mine se uita la mine si tace, ce credeti ca inseamna?

1 răspuns:
| corhaz a răspuns:

Poate te place