| ralucuta_9259 a întrebat:

Imi place un baiat de cand aveam 14 ani. Am fost impreuna ceva timp, dar ne-am despartit de proasta ce am fost ca am inceput sa vorbesc cu altul...doar fata era de el.
Chestia e ca acum ne vedem iar, dar nu suntem impreuna. Doar ne vedem. Vine seara la mine si stam impreuna cam 2-3 ore. Vine la 22:30 de obicei. Spun ora pentru ca mi se pare destul de ciudat ca vine doar seara. In fine. Cat stam in masina vorbim, ne jucam, ne tachinam, flirtam, ne sarutam. Dar dupa ce pleaca mai vorbim foarte putin pe facebook. Dupa, a doua zi nu imi zice nimic pana ne vedem iar. Nu stiu ce sa cred, ma place sau doar are chef de joaca? Ii plac mult iar el cred ca stie asta, si el m-a placut destul de mult iar acum nu stiu ce sa cred. De ce vorbeste cu mine doar atunci cand ne vedem iar in rest nu zice nimic?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Are chef de joaca cu tine.

| ralucuta_9259 explică (pentru neutrino):

Joaca?

| neutrino a răspuns (pentru ralucuta_9259):

Da, sunt si jocuri nocturne.

| cristimihailov a răspuns:

Ori are pe altcineva, ori incearca sa nu se implice, ca sa nu il mai ranesti odata.

| deliqventa13 a răspuns:

Poate e mai timid si seara se transforma laughing Sau, vrea sa te faca sa suferi, sa profite de tine si apoi sa plece.Nu stiu ce sa cred :?

| ralucuta_9259 explică (pentru deliqventa13):

Timid nu e. Si nu e genu de baiat care sa profite de fete, oricine ar fi ele. Dar poate s-a schimbat.

| ralucuta_9259 explică:

Acum am 17, am uitat sa spun.

| meee1 a răspuns:

Buna. Poate e ocupat in timpul zilei, ai putea sa-l intrebi cu ce se ocupa. Poate lucrează sau mai e o varianta poate mai are pe cineva cu care se vede ziua. Cel mai bine ar fi să-l intrebi.

| ralucuta_9259 explică (pentru meee1):

In timpul zilei lucreaza. Asta stiu, dar de ce atunci cand ne vedem si sunt si alti prieteni doar se uita la mine, dar nu zice nimic? Timid nu e laughing

| florinsalam98 a răspuns:

In ce **** de mașina stati voi malaughing

| ralucuta_9259 explică (pentru florinsalam98):

Q7... Ce importanta are?