| Ru_6428 a întrebat:

imi poate da si mie cineva site`ul de unde pot sa downloadez si eu chestia aia pentru mess sau imi poate spune cum se numeste adica in cazul in care iti scrie cineva ceva sa zica " te cauta cineva", cand intra pe mess "a intrat altu", cand iese cineva dp mess "a iesit unu"? Funda happy [scuze de categorie]

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Yahoo Messenger 9 funny sounds... sunete comice pentru Messenger (testat pe Yahoo Messenger 9) Download link: http://www.megaupload.com/? d=7YYWHR80
Bafta!

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Se numescte Sunete Pentru Mess In limba romana, si nu exista decat pachetul ala cu accent moldovenesc al vocile.
Cauta-l dupa nume pe google ca apare.