| metin2_8956 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste programul ara care tot spune cand intra cineva pe mess "o intrat unu" cand iasa cineva "o iesit unu" si cand te cauta cineva "te cauta cineva" plslaughing)

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Cata96 a răspuns:

Clar..."messenger vorbitor"laughingcauta-l pe google... o sa il gasesti sigurbig grinbig grinsper ca am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunetele de la mess in limba romana:):)

http://www.filehost.ro/322518/sunete_la_mess_in_lb_romana_exe/...noroc:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filehost sunet la mess in limba romana

| neymar9 a răspuns:

NoNaMe_8998 al ei(lui)mergewinking

| yoyoy a răspuns:

Am incercat si eu iar siteul de pe acre l-am luat a fost al lui NONAME

| Boss_Andrey_1989 a răspuns:

Superb programul