| Andreea:">Puusik a întrebat:

Imi puteti da si mie status de dragoste pentru Hi5? Multumesc! Dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

1. Tu poti sa te-ndoiesti
de soare,
De focul ce scanteine in
stea,
De legile nemuritoare,
Dar nu si de...
Iubirea mea!
2.Ai 25 de secunde ca sa-mi trimiti un sms din care au mai ramas 15... daca nu-mi trimiti in urmatoarele 10 secunde care au mai ramas 5 imi datorezi o noapte de dragoste.
3.Cunosc 12 ingeri: 10 se joaca, 1 scrie poezii de dragoste, iar unu citeste acest mesaj.
4.Nimic nu e mai dulce si nici mai frumos, decat al tau chip cu zambet luminos. Te iubesc enorm.:X:X:X:X
5.Am cautat flori
Si am gasit ape.
Am cautat ape
Si am gasit un soare.
Am cautat un soare
Si am gasit IUBIRE.
Le-am adunat pe toate
SI TE-AM GASIT PE TINE

| swet girl 22 a răspuns:

A iubi inseamna a suferii...si cum multi fug d suferinta, putini stiu sa iubeasca...